PureVent

Tomasz Górny

Konrad Michalski

Cennik

Dbamy o to, aby utrzymać konkurencyjną ofertę dla całego regionu. Jednocześnie jest dla nas najważniejsze, aby uczciwie podchodzić do każdego zlecenia. W związku z tym cennik naszych usług jest zawsze ustalany indywidualnie.

Na koszt instalacji systemu klimatyzacji lub montaż wentylacji wpływa wiele czynników, które należy uwzględnić przy wycenie. Czyszczenie klimatyzacji domowej w swoim zakresie może się różnić w zależności od stopnia jej zanieczyszczania lub stopnia skomplikowania i jej wielkości.

Ostateczna cena naszych usług zawsze pozostaje na możliwie najniższym poziomie, która powinna usatysfakcjonować każdego Klienta. Wyszczególniamy każdą potrzebną do wykonania zlecenia czynność i na jej podstawie formułujemy koszt usługi. Doradzamy również najkorzystniejsze dla naszych Klientów rozwiązania.

Aby dowiedzieć się ile wyniesie montaż klimatyzacji w domu lub czyszczenie całego systemu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, podczas którego ustalimy szczegóły i dokonamy wstępnej wyceny usługi.