Serwis wentylacji i klimatyzacji domowej

Prawidłowo funkcjonująca wentylacja oraz klimatyzacja wpływa na dobre samopoczucie użytkowników. Z tego względu należy regularnie przeprowadzać serwis, który ma na celu znalezienie wszelkich uchybień w działaniu urządzeń oraz ich usunięcie. To sprawia, że zwiększa się żywotność posiadanego sprzętu.

Oferowany serwis klimatyzacji domowej gwarantuje kompleksowe podejście do zadania. Potrafimy zająć się każdą usterką, jaka może wystąpić w urządzeniu mającym na celu zmianę właściwości powietrza, a także możemy wykonać profesjonalne czyszczenie podzespołów sprzętu. Dzięki temu żadne zarazki i drobnoustroje, które pojawiają się w środku w czasie długotrwałej eksploatacji klimatyzacji, nie będą zagrażać przebywającym w pomieszczeniu osobom.

Klimatyzatory to skomplikowane urządzenia, dlatego jeśli nie posiada się wiedzy na temat ich działania, to lepiej zostawić czyszczenie i naprawę fachowcom. Jest to o tyle ważne, że zanieczyszczona klimatyzacja pobiera więcej energii – odpowiedni serwis klimatyzacji domowej może obniżyć koszty działania sprzętu. Za korzystną cenę potrafimy przywrócić urządzenie do pierwotnego stanu technicznego.

Jeśli chodzi o nasz serwis wentylacji, to również oferujemy szeroki wachlarz usług. Oprócz standardowej kontroli przewodów i ich pełnego czyszczenia – wraz z podzespołami – wykonujemy badania mikrobiologiczne metodą akredytowaną lub nieakredytowaną. Dzięki temu klienci otrzymują gwarancję pełnego serwisu, który nie pozostawi żadnych uchybień.

Zaletą naszego serwisu wentylacji jest szybki termin realizacji oraz fachowa kadra pracowników, którzy podejmują się każdego zadania. Ich doświadczenie w połączeniu z profesjonalnymi narzędziami sprawiają, że efekt końcowy usługi jest zawsze na najwyższym poziomie.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych naszym serwisem klimatyzacji domowej oraz wentylacji do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy szczegółów i umówimy wizytę w dogodnym dla klienta terminie. Nasze usługi obejmują Wrocław oraz jego okolice.

Purevent Sp. z o.o.
ul. marsz. J. Piłsudskiego 74, lok. 320
50-020 Wrocław
NIP: 897-184-67-61

Grzegorz Kulwanowski
+48 502 959 434
Tomasz Górny
+48 502 959 454

biuro@purevent.pl