Projektowanie wentylacji i klimatyzacji

Oferujemy kompleksowe usługi, w skład których wchodzi projektowanie wentylacji, klimatyzacji oraz instalacji sanitarnych, dla Klientów indywidualnych, firm, przedsiębiorstw, szkół, sklepów czy hoteli. Wykonujemy projekty o znacznym stopniu skomplikowania, dostosowane do indywidualnych wymagań zleceniodawcy. Wspieramy i doradzamy Klientom na każdym etapie współpracy, począwszy od nakreślenia wstępnych założeń, poprzez wykonanie projektu, przygotowanie dokumentacji, aż po oddanie gotowej instalacji i usługi serwisowe. Nasi inżynierowie i projektanci posiadają bogate doświadczenie, zawsze w pełni angażując się w powierzone zadanie.

Wentylacja jest odpowiedzialna za wymianę powietrza w pomieszczeniach i dopływ świeżego powietrza. Prawidłowo wykonana instalacja poprawia nie tylko samopoczucie przebywających w środku osób, ale bezpośrednio wpływa na obniżenie kosztów ogrzewania budynku i pozwala stworzyć w nim odpowiedni klimat, bez wilgoci, pleśni czy grzybów. Profesjonalne projektowanie klimatyzacji i wentylacji, to także wybór najlepszych urządzeń i wysokiej jakości materiałów, co bezpośrednio przełoży się na efektywność całej instalacji, oszczędności w eksploatacji i wzrost produktywności w przypadku obiektów przemysłowych. Mamy doświadczenie w projektowaniu wentylacji i klimatyzacji w mieszkaniach, lokalach gastronomicznych czy użyteczności publicznej, jak i w obiektach technicznych, wymagających zastosowania specjalistycznych rozwiązań.

Lokalizacją naszej firmy jest Wrocław, tutaj zyskaliśmy wielu zadowolonych Klientów i zbudowaliśmy mocną pozycję. Działamy głównie na terenie całego województwa dolnośląskiego, jak również poza jego granicami. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub uwagi związane z wykonaniem projektu, zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną bądź mailową. Udzielimy szczegółowych informacji i przedstawimy orientacyjne koszty przedsięwzięcia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Purevent Sp. z o.o.
ul. marsz. J. Piłsudskiego 74, lok. 320
50-020 Wrocław
NIP: 897-184-67-61

Grzegorz Kulwanowski
+48 502 959 434
Tomasz Górny
+48 502 959 454

biuro@purevent.pl