Pomiary wentylacji i klimatyzacji

Zamontowanie klimatyzacji czy wentylacji jest zaledwie wstępem do rozpoczęcia pracy tych instalacji. Aby osiągnąć najlepsze efekty i rozeznać się w wydajności urządzeń, należy przeprowadzić odpowiednie pomiary np. badanie szczelności kanałów wentylacyjnych. Przydają się one również w przypadku długo eksploatowanego sprzętu, ponieważ taki pomiar potrafi wychwycić wszelkie nieprawidłowości i postawić wstępną diagnozę jego działania.

Nasza firma wykonuje pomiary wentylacji za pomocą specjalistycznych narzędzi, które analizują dane z wyjątkowo dużą precyzją. Dzięki temu otrzymane wyniki można przełożyć na sugerowane naprawy, czyszczenie lub inne czynności mające na celu przywrócenie wentylacji lub klimatyzacji do pierwotnego stanu. Do podstawowych narzędzi należą m.in. manometr z rurką Pitota, termoanemometr wiatrakowy czy balometr, których używamy do uzyskania dokładnych informacji na temat instalacji. Dają one pewność postawienia prawidłowej diagnozy.

Pomiary klimatyzacji oraz wentylacji mają duże znaczenie, jeżeli chodzi o wydajność urządzeń. Nieprawidłowo funkcjonujący sprzęt zużywa znacznie więcej energii, a to negatywnie wpływa na domowy budżet. Ponadto w wyniku pomiarów można wychwycić wszelkie inne usterki, które mogą być przyczyną obniżenia wymaganej wydajności wentylacji i klimatyzacji Ponadto nasza firma wykonuje pomiary szczelności instalacji freonowej i szczelności przewodów wentylacyjnych oraz parametrów pracy urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych- temperatura, wilgotność, wibracje, itp.

Wrocław i jego okolice mogą liczyć na naszą pomoc w zakresie profesjonalnie wykonanych pomiarów. Jesteśmy elastyczni czasowo, nasze prace wykonujemy również w weekendy. Zadanie wykonywane jest najszybciej jak to możliwe, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich standardów bezpieczeństwa i dokładności. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaoferować fachowe podejście do pracy oraz satysfakcjonującą obsługę Klienta.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego każdego zainteresowanego pomiarami wentylacji oraz klimatyzacji. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji w tym temacie. Gwarantujemy szybki termin realizacji zlecenia. Usługi obejmują cały Dolny Śląsk.

Purevent Sp. z o.o.
ul. marsz. J. Piłsudskiego 74, lok. 320
50-020 Wrocław
NIP: 897-184-67-61

Grzegorz Kulwanowski
+48 502 959 434
Tomasz Górny
+48 502 959 454

biuro@purevent.pl