Czyszczenie wentylacji i klimatyzacji

Aby instalacja wentylacyjna działała prawidłowo, potrzebna jest regularna i fachowa konserwacja. Okresowe czyszczenie wentylacji zapewni dopływ czystego, świeżego powietrza do obsługiwanych pomieszczeń. W naszej ofercie znajduje się profesjonalne czyszczenie oraz serwis przewodów wentylacyjnych. Połączyliśmy bogate doświadczenie z innowacyjną technologią. Korzystamy z nowoczesnych maszyn, dzięki czemu gwarantujemy utrzymanie instalacji w należytym stanie higienicznym.

Każde czyszczenie klimatyzacji domowej i wentylacji rozpoczynamy od inspekcji przewodów, którą przeprowadzamy także po zakończeniu prac. Czyścimy urządzenia wraz z podzespołami. Przeprowadzamy kontrole stanu technicznego, regulujemy instalacje oraz zapewniamy serwis maszyn. Wykonujemy ponadto badania mikrobiologiczne i sporządzamy protokoły z pełną dokumentacją zdjęciową i wideo. Naszym Klientom oferujemy także fachowe doradztwo w zakresie utrzymania instalacji w czystości. Świadczymy usługi zarówno osobom prywatnym, sklepom, instytucjom, przedsiębiorstwom i firmom. Terenem naszego działania jest głównie Wrocław, Dolny Śląsk i pobliskie województwa.

Utrzymywanie instalacji wentylacyjnej w czystości wpływa na poprawę samopoczucia i komfortu osób przebywających w pomieszczeniach. Ponadto znacznie zmniejsza się ryzyko pojawiania problemów z zatokami, migreny, alergii, zaczerwienionych oczu czy zmęczenia. Prawidłowo serwisowana instalacja wentylacyjna będzie także mniej narażona na usterki i awarie. Do najczęstszych oznak tego, że w powietrzu znajdują się zanieczyszczenia należą: zabrudzone elementy nawiewne/wywiewne, zapylenie w pomieszczeniu, pojawienie się pleśni i głośna praca urządzeń.

Lokalizacją naszej firmy jest Wrocław. W razie jakichkolwiek pytań związanych z czyszczeniem instalacji wentylacyjnych zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do Klienta. Nasi pracownicy to rzetelni, doświadczeni fachowcy wykonujący powierzone im zadania z pełnym zaangażowaniem. Zapraszamy do współpracy!

Purevent Sp. z o.o.
ul. marsz. J. Piłsudskiego 74, lok. 320
50-020 Wrocław
NIP: 897-184-67-61

Grzegorz Kulwanowski
+48 502 959 434
Tomasz Górny
+48 502 959 454

biuro@purevent.pl